Hizmetlerimiz

Çim Hizmetleri

Tropikal Botanik olarak bir bahçenin size huzur vermesi için çalışıyoruz. Hazır rulo çim satışı, çim tohumu ekimi,çim ekimi ve zevklerinize özel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bahçe Düzenleme

İstekleriniz ve zevkleriniz bizim için çok önemli ve bu doğrultuda sizin mutlu olmanız bizim işimizi yıllardır severek yapmamızı sağlar. Bahçe düzenlemesi gerekli olan bitkileri,çimleri ve mobilyalarıyla güzel bir bahçede oturmak sizin de hakkınız.Buyrun beraber güzelleştirelim.

Toprak Sulama Sistemleri

1.sınıf malzemeler kullanılarak kurduğumuz sulama sistemleri ile bahçe toprağınızın verimini artırıyoruz. Yeşil bahçenizdeki çimlerin kurumaması ve solmaması için bu sistemle uzun ömürlü bir kullanımı da sizlerin hizmetine sunuyoruz

Bitki Satışı

Bahçenizde ve iç mekanlarda kullanılan bitkileri insana huzur verir.Doğru bitki seçiminize yardımcı oluyor ve sizlerin yaşam alanlarına ferah görünüm verek enejinize enerji katıyoruz.

İlaçlama ve Yabani Otlardan Arındırma

Yabani otlar ve haşareler bahçenize ve sağlığınıza zarar verebilir.Sizin ve bahçenizin sağlığını koruma için doğru ilaçlama ürünleri ile hizmet sağlamaktayız.